MANA WADİ

Bodrum Torba’nın çam ormanlarıyla çevrili temiz ve sessiz bölgesinde 12.000 metrekarelik arsa üzerine kurulmuş olan Mânâ Wadi Evleri, tamamı 10 villadan oluşan bir butik projedir. Villaların yerleşim planı sayesinde sakinler, kendi özel yaşam alanları içinde yeşil ve mavinin sunduğu her güzelliğe sahip olabilecektir. Projenin mimari konseptinde “mavi ve yeşilin birlikteliğini” sağlamak amacıyla tüm villalar çam ağaçlarının altında muhteşem deniz manzarası ile konumlandırılmıştır. Mahremiyetini koruyan her villanın önündeki terastan ulaşılan özel havuzu ve araç park alanı bulunmaktadır. Özel güvenlik sistemleri ile donatılan sitede 24 saat güvenlik, kapı güvenlik sistemleri, bahçe düzenleme, temizlik, bakim onarım vs. gibi hizmetler verilmektedir. Tüm villaların dış cephelerinde birinci sınıf mermer ve kompozit kaplamalar, teraslarda ise masif ve teak ağacı zemin kaplamaları yer alırken, iç dekorasyonda modern tasarımlar klasik çizgilerle müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

5+1 villa özellikleri;

2 salon, 4 yatak odası, 4 banyo-WC, 2 mutfak, 2 teras, sauna, 1 depo, 2 soyunma odası ve kış bahçesinden oluşmaktadır.

3+1 villa özellikleri;

1 salon, açık mutfak, 3 yatak odası, 2 banyo-WC, 1 balkon, 1 teras, sauna, 1 depo ve kış bahçesi bulunmaktadır.

Bodrum Yarımadasında bazen deniz susar, hayaller, düşler, hatıralar dem tutar. Yakamozlu Bodrum geceleri konuşur. Bodrum, bakmaya kıyamadığınız mavi gözlü çok güzel bir kadının ay ışığında, gün doğumlarında, güneşin her batışında parlayan yüzüydü her renginde ayrı bir mana olan… Mana Wadi Evleri…

İç dekorasyonda modern tasarımlar klasik çizgilerle müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Mânâ Wadi Evleri, Bodrum Grup Gayrimenkul tarafından satışa sunulmuştur.

MERKEZ OFİS
Rıza Anter Cd. No:47/A Torba / Bodrum / Muğla
T. (0252) 367 2212 F. (0252) 367 2212

SATIŞ OFİSİ
Rıza Anter Cd. No:47/A Torba / Bodrum / Muğla
T. (0252) 367 2212 F. (0252) 367 2212

SOSYAL MEDYA’DA BİZİ TAKİP EDİN

Copyright © 2016 Bodrum Grup