Her zaman kalite ve yaratıcılığı temel alan misyonumuzla, sadece proje değil bir yaşam üretiyoruz.
Siz orada daha mutlu ve daha özgür yaşayın diye…

İnşaat, gayrimenkul, ahşap konularında faaliyet göstermektedir. Her türlü inşaat faaliyetlerinde küresel kaynakların korunmasına, enerji tasarrufuna, iş görenlerin sağlığına büyük önem vermektedir. Kişiye özel mutfak ve banyo tasarımı, 3boyutlu sunum, mobilya üretimi, mimari ve iç mimari proje, peyzaj projeleri ve danışmanlık hizmetleri gibi pek çok alanda hizmet vermektedir.

Alışılagelmiş tasarımların yerine kişinin kendisine özel ve tarzına uygun tasarımı ön plana alan grup, alanında daha öznel uygulamaları hayata geçirmeyi hedefler.

Bodrum Grup, İnsan gücünü en etkin kılacak sistemleri geliştirmeyi ve kapasiteyi arttırmayı öncelikli hedefleri arasında belirlemiştir. Şirket çalışanları konularında uzman kişilerdir. İşe başladıkları ilk günden itibaren, konularında uzman olan amirlerinden, sektörün en iyi eğitimlerini alırlar. Projelerin tamamlanmasında, çalışanların her türlü başarısı şirket için çok önemlidir. Bodrum Gurup Şirketleri, hizmet verdiği her alanda deneyimli kadrosu, kaliteden ödün vermez tutumu, işi tüm boyutları ile üstlenebilecek organizasyon gücü ile müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılar.

MERKEZ OFİS
Rıza Anter Cad. No:47/B-1 Torba / Bodrum
T. (0252) 367 22 12 – F. (0252) 367 22 10

SATIŞ OFİSİ
Rıza Anter Cad. No:47/A-1 Torba / Bodrum
T. 0 252 367 11 50 – F. 0 252 367 11 19

SOSYAL MEDYA’DA BİZİ TAKİP EDİN

Copyright © 2016 Bodrum Grup